Çorum Solucan Gübresi

Çorum Solucan Gübresi

Neden Solucan Gübresi Kullanılmalıdır?

Çorum Solucan Gübresini 
sadece gübre olarak düşünmek yanlıştır. Aynı zamanda son derece verimli bir toprak düzenleyicisidir. Fabrikasyon gübreler %40 oranda fayda sağlar ve %60 oranında toprağı zehirler ve atık madde olarak toprakta kalır. Her geçen senede daha fazla gübre atmanız gerekliliğini yapar. Sizi ekonomik olarak her sene daha fazla yorar zarara uğratır.

Çorum Solucan Gübresi her sene en az %15 hasatta üretimi artırır. Ürünlerinizde tat ve lezzet konusunda daha güzel hasatlar elde edersiniz. Depolama ve raf ömründe daha uzun sürelerde kalmasını sağlar. Düzenli kullanımlarda toprağınızdaki yabancı ve faydasız maddeleri azaltır.

Nasıl Alabilirim? Size Nasıl Ulaşabilirim?
Bir mesaj yada bir telefon kadar size yakınız. Denemek isteyen bütün üreticilerimize 5kg lık deneme paketlerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Adres bilgilerinizi bize yazmanız yeterlidir. En kısa zamanda kargo ile deneme paketiniz size yollanacaktır.

Çorum Solucan Gübresi Standart Gübre Ne Demek?
İnek gübresinin en az 15 gün süreyle fermantasyon yapılarak elde edilen mamanın Çorum da Kırmızı Kaliforniya Solucanlarına yedirilmesiyle elde edilen gübredir. %100 organik mamadan elde edildikten sonra 3 ay kurutulup dinlendirilir. Dinlendirilmeyen gübrenin kullanılmasını asla tavsiye etmiyoruz.

Özel İçerikli Gübre Ne Demek?
Toprağınızın analizi yapılarak elde edilen analiz neticesine göre veya ekmek istediğiniz fidan/tohumun özelliğine göre ihtiyaç duyulan besin maddeleri ve elementlere göre özel hazırlanan mamanın Kırmızı Kaliforniya Solucanlarına yedirilmesiyle elde edilen gübredir.

Samsun  Solucan Gübresi

Çorum Solucan Gübresi , tüm bitkiler ve ekinler için, düşük maliyetli, kokusuz ve çevre dostu olan olağanüstü bir organik gübredir. Dünyada yaygın olarak Vermicompost olarak bilinir, üretim biçimine de vermicomposting denilmektedir.

Bitkiler için hayati unsurları barındırır,  toprağın su ve hava geçirgenliğini artırır, bitkiye canlılık verir, toprağı aşırı alkalilik ve asitlik durumundan korur, sulama maliyetini azaltır, kimyasal kullanımını azaltır, maliyeti düşürür.


Örnek
 : domates üretmek isteyen bir çiftçimzin toprağına göre, coğrafi özelliğine göre ve domates btkisinin topraktan en çok ihtiyaç duyduğu minarel, element ve besinlere göre hazırlanan mamanın solucanlara yedirilmesi ile elde edilen gübredir.

DİKKAT 
etmenizi rica ediyoruz. Hazırladığımız mamalarımızda ve ürettiğimiz gübrelerde organik olmayan hiç bir madde yoktur. %100 organik gübremizi sizlere sunmaktan gurur duyarız.